Zapraszamy na Powitanie Wiosny - imprezę turystyczno-przeprawową z lekkim elementem rywalizacji. Co Was czeka? Kilkadziesiąt kilometrów malowniczej trasy pokonywanej w/g roadbooka. Na trasie zadania do wykonania - próby przejazdu, konieczność odnalezienia punktów foto, zadania nawigacyjne. Czas przejazdu trasy - 8 godzin. Potem spotykamy się przy ognisku, gdzie posilamy się pyszną grochówką i barwnie opowiadamy o wzlotach i upadkach z mijającego dnia :)


Trasa będzie przejezdna dla standardowego samochodu terenowego. Próby są zróżnicowane - część z nich jest odpowiednia nawet dla początkujących, inne są bardziej wymagające. Imprezę polecamy wszystkim, którzy chcieliby lajtowo zacząć sezon, bawiąc się w "pięknych okolicznościach przyrody" i dobrym towarzystwie.


Rywalizację na tego typu imprezach traktujemy z przymrużeniem oka, tak więc nie wprowadzamy podziału na klasy. Nie stawiamy też specjalnych wymagań co do wyposażenia samochodu. Natomiast każda załoga, która chce być klasyfikowana powinna posiadać sprawny cyfrowy aparat fotograficzny (może być w telefonie), który umożliwia zczytanie zdjęć poprzez wyjęcie karty pamięci bądź podłączenie kablem USB do komputera.

Wpisowe na imprezę wynosi 250 zł za załogę. W ramach wpisowego zapewniamy przygotowaną trasę, próby przejazdu, plenerowy posiłek i wyróżnienia dla najlepszych załóg.

Start i meta imprezy mieścić się będą w okolicach Mrągowa

Zapisy przyjmujemy do 13 marca. Impreza odbędzie się, jeśli do tego dnia zgłosi się co najmniej 15 załóg.

Wszelkie szczegóły uzgadniamy mailowo lub telefonicznie: 503 912 960.