Zapraszamy na Mazurskie Pożegnanie Lata! Połowa października to ostatni moment, aby nacieszyć się pięknymi, mazurskimi krajobrazami i wygrzać w promieniach jesiennego słońca. Zapraszamy Was na dwudniową imprezę, podczas której pokonamy wiele kilometrów starymi traktami, zapomnianymi drogami i bezdrożami. Odwiedzimy miejsca, których nie znajdziecie w kolorowych przewodnikach. Wyszukaliśmy je specjalnie dla Was i połączyliśmy malowniczą, offroadową trasą...

Termin imprezy to 18-20 października.

Baza imprezy mieścić się będzie w Kosewie, 6 kilometrów do Mragowa

Aby impreza nie była monotonna podzielilismy ją na trzy epizody. W sobotę ruszamy na całodniową trasę według roadbooka. Będziemy penetrować tereny na północny zachód od Mrągowa. Odwiedzimy miejsce, gdzie spalono na stosie ostatnią czarownicę w Europie, zobaczymy największy pałac na Mazurach i tajny ośrodek szkolenia funkcjonariuszy NSDAP. Nocą z soboty na niedzielę dla "niedojeżdżonych" załóg przygotowaliśmy Nocną Jazdę Nawigacyjną. Będą to grupowe zmagania z ciemnością i roadbookiem, ich zwycięzca zostanie przez nas odpowiednio nagrodzony. W niedzielę jedziemy na trasę turystyczną w okolicach Mrągowa, przeplataną zabawami off-road. Jeszcze raz podkreślamy, że jest to impreza turystyczna, bez pieczątek i rywalizacji. Przyjechać może każdy, nawet seryjnym samochodem terenowym czy SUV. Na trasie poruszamy się w grupach, tak więc nikt nie zostanie bez pomocy. Nie ma też miejsc, gdzie przedzieramy się przez krzaki, które mogą porysować samochód.

Cały dzień na świeżym powietrzu potrafi mocno dać w kość - zadbaliśmy więc o komfortową bazę z ciepłymi, wygodnymi pokojami i doskonałą kuchnią. Uczestnikom imprezy zapewniamy noclegi i pełne wyżywienie dostosowane do programu.

Program imprezy:

- piątek, 18 października
przyjazd uczestników, zakwaterowanie, kolacja.

- sobota, 19 października
wyjazd na trasę turystyczną (czas trwania - ok. 8 godzin)
obiadokolacja, pokaz slajdów
dla niewyżytych - Nocna Zabawa Nawigacyjna (około 21.00)

- niedziela, 20 października
wyjazd na trasę turystyczną z elementami off-road (czas trwania - ok. 4 godzin)
plenerowe zakończenie imprezy, posiłek

Wpisowe na imprezę wynosi 350 zł od osoby.

W ramach wpisowego zapewniamy dwa noclegi (pokoje dwuosobowe z łazienkami), pełne wyżywienie oraz kawał fajnej, przygotowanej i rozrysowanej trasy. Z uwagi na kamkameralny charakter imprezy ilość miejsc jest ograniczona - wymagamy wpłacenia zaliczki, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wszelkie szczegóły uzgadniamy mailowo lub telefonicznie: 503 912 960.

Uwaga - specjalna promocja! Jesień to także czas, kiedy wspominamy i podsumowujemy mijający sezon. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę - każda osoba, która przygotuje prezentację zdjęć z tegorocznej wycieczki, wyprawy, ekspedycji (nie koniecznie off-road) otrzyma zniżkę w wysokości 10% przy opłacie wpisowego!

Galerie zdjęć z poprzenich edycji: Galeria 1  Galeria 2